Akce měsíce

Veškeré AKCE jsou pouze pro PLATBU V HOTOVOSTI.

Jakékoli další slevy, kupony apod. se nemohou uplatnit při platbě.

Děkujeme za pochopení a respektování.

Sledujte náš Facebook, zde vyvěšujeme pro naše klienty
LAST MINUTE MASÁŽE – SE SLEVAMI AŽ 40%!!!

Staňte se našimi přáteli
a sledujte novinky, akce, aktuality.


Možnosti zakoupení dárkových poukázek

 • osobně v našem centru
 • elektronicky – poukázky v tiskové kvalitě – převodem peněz na náš účet a následné zaslání poukazu na Váš email v tiskové kvalitě JPG
 • poštou – převodem peněz na náš účet a následné zaslání doporučeně +50 Kč

Dárkové poukázky – zakoupené u nás v centru nebo zaslané poštou – obdržíte v dárkové obálce formátu A5, kvality papíru Exclusive.


Pro zaslání či vystavení poukázky kontaktujte naši recepční: 777 920 028 nebo pište na e-mail info@acantha-fyzioterapie-masaze.cz

NA MĚSÍC BŘEZEN

První dny, už nabité sluncem a teplem, energií pučících stromů ohlašují, že se blíží jaro. A že si na jaro ještě chviličku počkáme, nám ukazují dny, které se střídají s těmi sluncem provoněnými. Kdy zima, studený vítr i mráz nám ještě zalézají pod bundy.

Využijte tedy ještě teď blahodárné účinky masáže horkými lávovými kameny, které doslova prohřejí i Vaše kosti. Teplo při masáži podpoříme dalšími prostředky, které používáme k termoterapii – horký polštářek z biobahna a infralampa pomohou zvýšit účinek horkých kamenů, které Vám rozpustí i ty nejusazenější toxiny z těla a nastartují regeneraci organismu.

MASÁŽ HORKÝMI LÁVOVÝMI KAMENY

 • 80min 1.550,– AKCE 1.090,–
 • 110min 1.950,– AKCE 1.290,–
 • 140min 2.300,– AKCE 1.490,–

Zážitek z opravdového očištění pokožky, uvolnění svalů, rozproudění mízy ve Vašem těle. Pocit znovuzrození pokožky, těla i ducha zažijete při proceduře Royal Body Care a budete ho zažívat ještě dlouho po ní. /pro muže možno bez zábalu/

ROYAL BODY CARE

 • 140min 2.500,– AKCE 1.800,–

Za akční ceny můžete zakoupit dárkový poukaz pro své blízké s platností do 15. 4. 2019.

NA MĚSÍC ÚNOR

Stále častěji slyším: „Ať už je tady jaro.“ Lidé hladoví po slunci, které nás nabíjí energií. Zatím máme zimu, sníh, plískanice a většinou zataženo. Připravila jsme pro Vás masáž, která poskytne celému tělu i duši uvolnění. Pocity, můžete prožívat právě, když se vyhříváte na slunci a vnímáte jak si s vašimi vlasy pohrává vítr.
Masáž, kdy aroma oleje namíchané speciálně pro vaše potřeby spolu s hlubokými, přitom relaxačními hmaty přinesou energii, kterou právě potřebujete. Ať je to zklidnění, povzbuzení, prohřátí či pocit přijetí nebo důvěry.

Aroma energetická masáž

 • 85 min — 1.550 AKČNÍ CENA 1.150 Kč
 • 110 min — 1.950 AKČNÍ CENA 1.450 Kč

------------------------------------------------------------------- Pro ženy i muže jsem připravila proceduru, kdy se pokožka unavená každodenními starostmi zbaví toxinů, získá lesk a pružnost, povadlé rýhy a malé vrásky obličeje se vypnou. Získáte svěží výraz. Energie starosti, které vaše duše prožívá se odrážejí ve Vaší tváři. Svěží tvář vtiskuje naopak duši odlehčení a uvolnění.

Lifting obličeje

– 55 min — 1150 AKČNÍ CENA790 Kč


Na tuto masáž i lifting obličeje můžete zakoupit dárkový poukaz, s platností do 15.3.2019. Za Acantha tým Věra Špálová Kuchařová

NA MĚSÍC LEDEN 2019

PŘEJEME VŠEM NAŠIM KLIENTŮM DO NOVÉHO ROKU JEN TO NEJLEPŠÍ. ZDRAVÍ, ŠTĚSTÍ, POHODU A LÁSKU. ÚSPĚCH VE VŠEM, CO POTŘEBUJETE.

Za úspěch v dnešní době považujeme i schopnost najít si čas pro odpočinek. Čas pro uvolnění, pro relaxaci. Ve zdravém těle zdravý duch. Nebo spíše naopak: Zdravý duch základ pro zdravé tělo.

A proto jsme pro Vás připravili relaxační masáž. Tato masáž Vás „unese“, do úplného klidu, do stavu- bez myšlenek. Jen vnímání pocitů svého těla, vnímání tlaku dlouhých plošných hmatů na Vaši pokožku a svaly. Nepovídejte, jen si užívejte masáž.

Havajská masáž Lomi Lomi

 • 85 min — 1.550 AKČNÍ CENA 1150 Kč
 • 110 min — 1.950 AKČNÍ CENA 1450 Kč

Na tuto masáž můžete zakoupit dárkový poukaz s platností do 15.2.2019.