Luxusní relaxační masáže

Exkluzivní relaxační techniky masáží Vám umožní zapomenout na stres a starosti, kterými se každý den zabýváte. Uvolníme vaše tělo i mysl. Naplní Vás klid a důvěra, budete plni hřejivého zážitku. Vaším úkolem bude pouze svěřit se do našich rukou a dokonale relaxovat.

Zážitek je jedna z možností investice peněz, který nám dokáže přinést štěstí.

Zážitek je jeden z prožitků, který nám dokáže přinést štěstí. Je vědecky dokázáno, že peníze nás dokáží udělat šťastnými. Investice do hmotných věcí nám život zpříjemňují a usnadňují. Pravé štěstí, to co hledáme, nám peníze mohou také přinést. Podle studie nás štěstím naplní peníze darovat a štěstím nás naplní prožívat zážitky.

Zveme Vás k prožitku netypickými masážemi, které mají tisíceletou tradici. Věříme, že pocit štěstí u nás naleznete a bude Vás naplňovat. Pokud ne pro sebe, můžete masáž darovat někomu z vašich blízkých formou dárkových poukazů.


Masáže zlepšují náladu a pomáhají léčit depresivní stavy, uvolňují svalové napětí, zlepšují kloubní pohyblivost a harmonizují energetické dráhy. Doteky jsou základní lidskou potřebou. Jejich nedostatek může vést k těžkým psychickým problémům. Doteky jsou doslova životodárné, dávají nám pocit bezpečí, zvyšují naši sebedůvěru, mají vliv na naši imunitu, zmírňují bolest, úzkost i depresi, dokážou snížit krevní tlak.

Vědecky je dokázáno, že při dotyku se uvolňuje hormon oxytocin, který má základní význam při navazování a udržování mezilidských vztahů. Naopak se snižuje vylučování kortizolu, který souvisí se stresovými situacemi.

Teplo doteku vlídné lidské ruky obsahuje onu lásku, která nás obklopovala v maminčině náruči. Cítíme se spokojeni, dobře opatřeni, v bezpečí. Dostává nás do přítomného okamžiku, kde je všechno v pořádku a odkud se dá snadno začít znovu. Tento pocit Vám umožní zapomenout na stres a starosti, kterými se každý den zabýváte.

Poznejte profesionálně vybudované prostředí pro relaxaci. Přírodní materiály, světlo svíček, vůně přírodních bylin, horký olej, relaxační tlumená hudba, to vše bude patřit jen Vám.

Tuto pohodu a krásné pocity můžete darovat svým blízkým formou dárkových poukazů.

Těšíme se na Vás
Acantha team