Anticelulitidové masáže a programy na úbytky tuků / Anti-cellulite massages

Speciální programy na úbytky tuků a na boj proti celulitidě, kterými se naše centrum zabývá má nový rozměr ve výsledcích.
To vše, díky schopnosti propojit několik technik dle základních principů, kterými je organismus jednoznačně při nadměrném ukládání tuků či celulitidě poškozen.

Pokusíme se v krátkosti Vám tyto principy přiblížit. Mnoholeté studium a zkušenosti vykazují jediné možné propojení technik tak, aby organismus byl schopen tuky rozpouštět a z těla odvádět.

K tomu, aby ve finální fázi mohly rozpuštěné tuky z těla odcházet, je nutná funkce lymfatického systému. Díky lymfatickému systému tuky z těla odcházejí. Bez jeho funkce se rozpuštěné tuky pouze přesouvají, ukládají se v jiných částech těla, případně se po čase opět tuky usazují na těch samých místech. Projevy přesunu ukládání tuku není znatelné ihned. Není v těle jiný mechanismus, který by tuky z těla odváděl.
Proto vždy u klientek posuzujeme stav lymfatického systému, manuálními lymfatickými masážemi jsme schopny tento mechanismus zprovoznit.

Dalším krokem, pro možnost rozpouštění tuků, je nutnost prohřát tukovou vrstvu tak, aby tuk byl schopen rozpouštět se. Mnozí z Vás víte, že tuky se např. při jízdě na kole začínají odvádět až cca po 35min jízdy. To je dáno zahřátím organismu na „spalovací“ teplotu. Ještě jednodušší je představit si kostku sádla v lednici, je pevná. Rozehřejte ji na pánvi a tuk můžete vylít. Takto potřebujeme rozpustit tuk v tukových buňkách a pak ho pomocí podtlakové masáže z buněk vylijeme, buňky vyprázdníme. K tomuto kroku používáme speciální zábal z termálního bahna, který během 20 minut připraví kůži, podkoží a tukovou vrstvu na odvedení tuku z buněk.

A jsme u dalšího kroku, nabourávání tukové vrstvy a odvedení tuků z těla.
Podtlakovou masáží Vacuo vyprázdníme tukové buňky, tuk se přemístí do mezibuněčného prostoru a odchází lymfatickým systémem z těla ven.

Záleží na odborném posouzení, jak dalece je Vaše podkoží poškozeno.
V nejlepším případě jsou tukové polštáře usazeny rovnoměrně, pokožka je na pohled i na pohmat pružná, nikde nenajdeme nerovnoměrné uložení tuků. Zde je ošetření nejjednodušší, nehrozí zde poškození paměti tukových buněk, úbytky tuky jsou okamžitě znatelné, často po prvním ošetření klientky cítí okamžitý rozdíl jak v měřitelných centimetrech, na oblečení.
V dalším případě jde o ukládání tuků s projevem celulitidy. Celulitida je již onemocněním organismu a žádá individuální přístup. Tukové buňky jsou při celulitidě uloženy nerovnoměrně, některé se plní tukem více, některé méně. Speciálně vedenými hmaty, tahy a podtlakem může být však i celulitida za krátký čas minulostí. S celulitidou nepřichází jen „boubelky“, tímto poškozením trpí často i opravdu štíhlé ženy.

U celulitidy rozlišujeme čtyři stupně poškození podkoží.
Nejzávažnějším problémem při boji s celulitidou a snahou o úbytky tuku, jsou zapouzdřené tukové buňky, které jsou v podkoží hmatatelné jako malé kuličky.
Zde je naším úkolem nabourat tyto tukové buňky tak, aby došlo k poškození obalu těchto buněk. Zde je odbornost na prvním místě. Neprofesionálním ošetřením může dojít k vážnému poškození těchto buněk. Obaly těchto buněk zbytní, obaly těchto tukových buněk zesílí, paměťová schopnost buňky je nastavena na obranu proti poškození obalu.

Při všech těchto úkonech je důležitá znalost lymfologie, odborné lékařské vyškolení a zkušenosti.
Nenechte zacházet se svým tělem neodborníka, můžete mít trvalé následky poškození kůže a podkoží.
Nechte na posouzení našich terapeutek, jak se nejrychleji a nejtrvaleji zbavit tuků, tukových bochánků a celulitidy.

Při všech těchto procedurách učíme naše klientky základní znalosti o lymfatickém systému, učíme je, jak sami mohou stav svého podkoží ovlivňovat.
Snažíme se objasnit základní principy stravování, pitného režimu, pohybových aktivit.

Kontraindikace: křečové žíly, těhotenství, vysoký tlak

Účinek: závisí na stavu podkoží a Vašeho požadavku na výsledek (4–10 terapií)

Anticelulitidní termální bahenní zábal + formovací Vacuo masáž
Anti-cellulite thermal mud wrap + forming Vacuo massage

délka / duration: 80 min 110 min 3x 80 min 3x 110 min
CENA / PRICE: 1950 Kč 2450 Kč 5450 Kč 6900 Kč
zvýhodněná cena ACA / discount ACA: 1650 Kč 2100 Kč 4650 Kč 5850 Kč


Anticelulitidní kúry

Thermální zábal pro jednotlivé partie – rozpouštění tuků 20 min

Kúry Kúry Kúry Kúry Kúry Kúry

Vacuo masáž s použitím anticelulitidního oleje, oleje na podporu toku lymfy

Kúry Kúry Kúry Kúry Kúry Kúry Kúry Kúry

Anticelulitidní masáže

Partie: zadeček + boky, zadní strana stehen + boky, přední strana stehen + boky, lýtka, bříško + boky, záda, ruce

  • 50 min — ošetření jedné partie
  • 80 min — ošetření dvou až tří partií – dle plochy
  • 110 min — ošetření čtyř až pěti partií – dle plochy, často celé tělo

Anticelulitidní termální zábal působí k prohřátí tukové vrstvy a především totálnímu rozpuštěním tukových buněk. Dochází k nabourání nerovnoměrně rozložených tukových buněk, rozpuštěním zapouzdřených tukových buněk – sjednocují se tvarem dochází k vyhlazení pokožky!! Dále jsou tyto tukové buňky prohřátím a účinkem přírodního bylinného anticelulitidního oleje Celuline od oleje připraveny k odplavení lymfatickým systémem.

Vacuo masáž pak do hloubky naruší prohřátou tukovou vrstvu a tuk odchází lymfatickým systémem z míst, kde Vás přílišné tukové polštářky trápí. Díky podtlaku se pohybuje rozpuštěnými tukovými buňkami, tuk pomocí vacuo masáže odvádíme z podkoží.

Často již za jednu masáž dochází k úbytku tuků v řádech centimetrů. Kúrou několika masáží dochází k dlouhodobému úbytku tuků. Odstup od jednotlivých sezení doporučujeme 2–3x týdně.

Se správnou životosprávou a s pohybovým programem (2–3x týdně aerobní činnost min. 40 min, počítá se i rychlá chůze), je efekt masáže TRVALÝ. Bez řádné životosprávy a pohybového programu se tukové buňky se po roce začnou znovu usazovat. Pro udržení efektu bez vlastního přičinění, Vám můžeme pomáhat udržovacími sezeními, doporučujeme 1x za měsíc – 1,5 měsíce.