Metody a techniky

Metody a techniky, ze kterých Vám sestavíme terapii pro maximálně rychlý a dlouhodobý účinek.

TERMOTERAPIE

  • Biolampa
  • Biobahno

AROMATERAPIE

  • za použití špičkových aromaolejů Yang living

CVIČENÍ

Breussova masáž

Breussova masáž je jemná masáž uvolňující páteř,umožňuje regeneraci hrudních a bederních obratlů. Přispívá k regeneraci plotének!! Vyrovnává statiku těla a přispívá k odstranění potíží kloubů. Působí na meridiány (energetické dráhy, patřící podle čínské tradiční medicíny k prvku vody), čímž výrazně napomáhá k odstranění specifických potíží.

Při Breussovaě masáži se využívá trnových a příčného výběžku jednotlivých obratlů. Velmi jemnými hmaty uvolňujeme nejen svaly podél páteře, ale především celkovou ztuhlost jednotlivých obratlů. Ty se díky uvolnění a nepatrným pohybům vracejí na svá původní místa. Vytváří se tak prostor často nadměrně namáhané ploténky( častým sezením, řízením, sportem, dlouhodobým stáním, atd… ) Díky třezalkovému oleji, který se při Breussově masáži používá a má mimo jiné blahodárné účinky jedinečnou schopnost pronikat kůží do chrupavek a kostí !!,čímž je změkčuje, umožňuje tím jejich pohyb a regeneraci!!!

Běžné napětí a krátkodobé bolesti se odstraní již po prvním sezení. Při dlouhodobějších problémech zaznamenávám uvolnění po za 3-5 sezeních. Vdovský hrb mnohdy zmizí již po prvním sezení, se zárukou po 3-5 sezeních.

Zaznamenala jsem úspěchy při regenerace plotének určených na operaci. Též při sesedlých obratlích, počátečních srůstech obratlů, mírné pokroky jsou dokonce při Bechtěrevově chorobě. V těchto případech je to samozřejmě dlouhodobější záležitost. A přestože ne náročná, je velmi důležitá spolupráce klienta.


↑ Nahoru