Harmonizující aroma masáž / Harmonizing aroma massage

délka / duration: 50 min 80 min 110 min
CENA / PRICE: 1500 Kč 1950 Kč 2450 Kč
zvýhodněná cena ACA
/ discount ACA:
1250 Kč 1650 Kč 2100 Kč

Aroma energetická masáž je jemná, ale intenzivní masáž celého těla.

Plošnými hmaty jemným tlakem vtíráme do pokožky právě pro Vás na místě namíchanou směs esenciálních olejů. Tato masáž uvolňuje jemně veškeré svalové napětí, cíleně i úpony svalů, nikdy však nesmí zacházet do bolesti.

Aroma oleje se kterými pracujeme a pečujeme jimi o vás – NALEZNETE ZDE.

Vyberte sami a konzultujte pak s našimi terapeutkami nebo nechte výběr jen na nich.

Jak a na co působí aromaterapie?

Aromaterapie působí na mnoha úrovních k očistění těla a vyrovnání mysli. Stres, znečištěné životní prostředí, horečný, ale zároveň sedavý způsob života – všechny tyto faktory negativně ovlivňují naše tělo i mysl. Techniky aromaterapie využívají účinných čistých výtažků z aromatických rostlin a pryskyřic k působení na nejmocnější smysly - na čich a hmat - čímž se obnovuje soulad těla a duše.

Silicové oleje jsou při aromaterapeutické masáži kombinovány tak, aby byl zvýšen jejich terapeutický účinek. Použití směsí olejů v rámci masáže umožňuje zmírňovat fyziologické a citové symptomy při jediném zákroku. Vůně působí na emoční centrum mozku („limbický“ systém), které ovládá naše pocity. Konkrétní aromaterapeutické silicové oleje lze použít při léčbě konkrétních zdravotních problémů, k obnovení harmonie mysli a těla, která je nutná pro optimální zdraví a dobrou vitalitu. Tato terapeutická procedura využívající aromatické silicové oleje je velice příjemná a účinná.

Oleje předávají klientům léčivé vlastnosti rostlin a pravidelným používáním mohou účinně stimulovat činnost imunitního systému a posilovat obranyschopnost celého organismu před onemocněním.

Pouhá vůně oleje může navodit pocit pohody a relaxace. Celý náš život je s vůněmi spojen. Často si pamatujeme, jak voněla kuchyň naší babičky, když jsme byli malí. Víme, jak voní léto a jak náš partner. Vůně v nás vyvolávají pocity, které pak často spojujeme s příběhy. Esenciální oleje v nás mohou některé pocity nejen navodit, ale současně být i pomocníkem k léčbě těch, které bychom rádi ve své duši rozpustili. Deprese, úzkost, strach a podobně jsou pomocí masáže uvolňovány a esenciální oleje vytváří jemný nástroj, jak pracovat sám se sebou, jak převzít zodpovědnost za to, kdo jsem a nacházet tak vnitřní harmonii.