Manuální lifting obličeje a dekoltu / Manual face and décolletage lifting

délka / duration: CENA / PRICE: zvýhodněná cena ACA / discount ACA:
80 min 1950 Kč 1650 Kč

Toto ošetření obličeje a dekoltu brání stárnutí pleti, vzniku vrásek, podporuje regeneraci, zvyšuje pružnost pokožky, má pozitivní vliv na psychiku a zásadně snižuje napětí v obličeji.


K ošetření vaší pleti používáme výhradně přípravky luxusní kosmetiky.


Lifting – vyhlazovací masáž obličeje je nová manuální metoda vyhlazování obličeje s ihned viditelným účinkem. Jistě je vám znám pojem lifting jako operační zákrok, při kterém se provádí napínání pokožky. Ve světě je velmi populární manuální terapie, která využívá pouze masáže.

Lifting – vyhlazovací masáž obličeje je oblíben z důvodu ihned viditelných účinků, protože se zaměřuje na mimické svaly obličeje s hloubkovými a detoxikačními účinky. Působí na příčinu vrásek a přispívá k lepšímu vyživování pokožky i samotných svalů.

Výraz obličeje znázorňuje v jakém jsme psychickém stavu. Velmi vytížení jedinci mají strhaný a unavený výraz. Touto metodou se dá proti tomuto jevu účinně bojovat, a tak pomoci klientovi i psychicky.

Dokáže totiž nejen krásně vypnout pokožku, ale i navodit pocit pohody a harmonie, což se zobrazí na větším sebevědomí a spokojenosti klienta. Reflexní účinek je zde výrazný a přispívá z 80% celkovému zlepšení psychiky touto metodou.


Viditelné účinky po prvním ošetření.

Můžete ji využít jednorázově k lepšímu pocitu pro důležitou schůzku či příležitost.

Kúra na vyhlazení vrásek a navrácení pružnosti pokožky;
4-8 návštěv – dle věku a hloubky již vzniklých vrásek.