Celotělové peelingové masáže / Whole-body exfoliating massage

délka / duration: CENA / PRICE: zvýhodněná cena ACA / discount ACA:
80 min 1950 Kč 1650 Kč

Péče s láskou prováděná výhradně s použítím luxusní kosmetiky Rituals.

  • celotělový peeling – peelingová masáž aktivující lymfatický systém
  • vlahá sprcha navozující pocit znovuzrození
  • závěrečné ošetření hydratačním krémem celého těla

Marine salt – mořská řasa s mořskou solí

Najemno rozemleté krystalky mořské soli spolu s mořskou řasou Laminaria nabízí účinný prostředek ke zjemnění a vyživení Vaší pokožky. Brusná síla krystalek mořské soli pokožku vyhlazuje. Masážní krém s vitálními látkami ze soli a extrakty mořské řasy Laminaria, vyživují Vaši pokožku a stimulují látkovou výměnu.

Chocolate – čokoládová

Vydatná peelingová pasta z namletých kakaových bobů a mořské soli obsahuje slupky kakaových bobů, které jsou bohaté na theobromin a polyfenol. Tyto slupky jsou rozdrcené na prášek nebo v jemném roztoku, aby účinné látky mohly snadněji vstupovat do pokožky a napomáhat látkové výměně. Mořská sůl zásobí tělo minerály.

Obsažené kakao prohřívá organismus, je známé svou schopností zabraňovat pronikání volných radikálů a také tím, že obsahuje spoustu vitamínů.

Cranberries – brusinková

Brusinky se v moderní kosmetologii používají pro jejich vysoký obsah vitamínů C a pro obsažené nenasycené mastné kyseliny Ω3 a Ω6. Rostlinný vitamín E–tokorienol má antioxidační účinky a mastné kyseliny rekonstruují buněčné membrány. Brusinky také zabraňují rozmnožování bakterií. Posilují imunitní systém, zpomalují stárnutí buněk, působí jako protivrásková péče. Ovocný základ tomuto ošetření předává příjemné aroma má antioxidační a regenerační účinky.

Peelingová pasta z brusinek, hroznového oleje a cukru obsahuje zrníčka drcených hroznových jader, brusinek a cukru, příjemně, ale intenzivně vyhlazují pokožku. Vitamín E a omega 3 mastné kyseliny mají antioxidační a pro pokožku rekonstrukční účinek.

Green Tea – zelený čaj

Jak říkají Číňané, zelený čas slouží „péči o život“. V naší řeči to znamená, že zelený čaj udržuje člověka mladým. Obsah kalcia, železa, fluoridu, draslíku, magnézia, sodíku, fosforu, zinku a vitamínů A, B, C a E je pro tělo velikým životním elixírem, zpomaluje proces stárnutí, posiluje se imunní systém a potlačuje se účinek volných radikálů. Posílená pokožka s vyrovnanou látkovou výměnou září a je pružná. Současně k příjemnému pocitu slouží také příjemné aroma zeleného čaje.


↑ Nahoru