Terapeutická masáž → Ceník

Masážní metody a techniky, které při masáži používáme a které kombinujeme pro maximální účinek:

  • Thajská masáž
  • Trakční techniky
  • Aktivace Trigger points – spoušťové maximální body
  • Jemná mobilizace

Breussova masáž

Breussova masáž je jemná masáž uvolňující páteř,umožňuje regeneraci hrudních a bederních obratlů. Přispívá k regeneraci plotének!! Vyrovnává statiku těla a přispívá k odstranění potíží kloubů. Působí na meridiány (energetické dráhy, patřící podle čínské tradiční medicíny k prvku vody), čímž výrazně napomáhá k odstranění specifických potíží.

Při Breussovaě masáži se využívá trnových a příčného výběžku jednotlivých obratlů. Velmi jemnými hmaty uvolňujeme nejen svaly podél páteře, ale především celkovou ztuhlost jednotlivých obratlů. Ty se díky uvolnění a nepatrným pohybům vracejí na svá původní místa. Vytváří se tak prostor často nadměrně namáhané ploténky( častým sezením, řízením, sportem, dlouhodobým stáním, atd… ) Díky třezalkovému oleji, který se při Breussově masáži používá a má mimo jiné blahodárné účinky jedinečnou schopnost pronikat kůží do chrupavek a kostí !!,čímž je změkčuje, umožňuje tím jejich pohyb a regeneraci!!!

Běžné napětí a krátkodobé bolesti se odstraní již po prvním sezení. Při dlouhodobějších problémech zaznamenávám uvolnění po za 3-5 sezeních. Vdovský hrb mnohdy zmizí již po prvním sezení, se zárukou po 3-5 sezeních.

Zaznamenala jsem úspěchy při regenerace plotének určených na operaci. Též při sesedlých obratlích, počátečních srůstech obratlů, mírné pokroky jsou dokonce při Bechtěrevově chorobě. V těchto případech je to samozřejmě dlouhodobější záležitost. A přestože ne náročná, je velmi důležitá spolupráce klienta.


↑ Nahoru