Terapeutická masáž → Ceník

Masážní metody a techniky, které při masáži používáme a které kombinujeme pro maximální účinek:

  • Thajská masáž
  • Trakční techniky
  • Aktivace Trigger points – spoušťové maximální body
  • Jemná mobilizace

Thajské masáže – jóga a akupresura v jednom

Trápí vás bolesti zad?

Jestli Vás trápí bolesti zad - příčinou je převážně sedavé zaměstnání a bohužel nedostatek pohybu. Jedno z možných řešení je chodit pravidelně na thajské masáže. Uvidíte, že investice do vašeho zdraví se vyplatí. Udělejte si trochu času a přijďte to zkusit

Thajská masáž - co to je?

Tradiční thajská masáž je prastaré léčitelské umění, které představuje jedinečný systém technik – jako „aplikovaná hatha jóga” či populární název „jóga pro líné”. Tradiční thajská masáž nespočívá jen v působení síly na tlakové body, ale také v uvolnění svalů, kloubů, šlach, chodidel a natažení páteře. Prostředky práce s tělem této unikátní relaxační masáže jsou akupresura a jóga. Její obrovská výhoda spočívá v uceleném způsobu léčby. Otevřením a pročištěním energetických drah a center se dosáhne nejen toho, že pohyb, který nám dělal velké problémy, se pro nás stane snadno proveditelným, neboť vše souvisí se vším, začne se lepšit i celkové zdraví. Mačkáním tlakových bodů se posílí činnost vnitřních orgánů a tím se zvýší i naše odolnost v celkovém slova smyslu. Následně se dostaví úžasná rehabilitace a regenerace organismu – odstranění bolesti zad a svalstva, následků stresu, psychosomatických onemocnění, zlepšení krevního oběhu apod.

Jak se thajské masáže provádějí

Thajská masáž spočívá v působení síly na tlakové body, uvolňuje svaly, klouby, šlachy, chodidla, natahuje páteř a přináší tělu celkové fyzické a psychické uvolnění. Tím se liší od naší běžné masaže, která pracuje pouze se svaly.

Masérky při masáži používají palce, dlaně, lokty, kolena a chodidla tak, aby mohly vyvinout tlak kombinovaný s protahováním a akupresurou, aby došlo k odblokování linií energie a ve vašem těle navodily celkovou harmonii.

Samotná masáž probíhá na matraci speciálně k tomuto účelu vyrobené - futonu. Nejprve se začínají masírovat chodidla, kde je velké množství reflexních plošek a ty pak po promasírování pomohou uvolnit problematická místa. Pokračuje se nohama v poloze na zádech přes břicho a horní končetiny, poté následuje poloha na boku a na břiše, končí se v sedě. Celou procedurou Vás provedou naše kvalifikované a proškolené thajské masérky, které jsou zárukou maximální regenerace, rehabilitace Vašeho těla.

Jak často se má thajská relaxační masáž absolvovat, abych dosáhl maximální rehabilitace organismu?

Odpověď na tuto otázku není jednoduchá. Jedna masáž nepomůže odstranit problémy naráz, ale postupně, proto se doporučuje pravidelnost a tím i možnost provést sestavu thajské masáže, která bude přímo šitá na míru.

Je možné si vybrat z různých typů masáže:

Tradiční Thajská masáž

spočívá v působení síly na tlakové body, uvolňuje svaly, klouby, šlachy, chodidla, natahuje páteř a přináší tělu celkové fyzické a psychické uvolnění

Olejová Thajská masáž

mírnější forma klasické thajské masáže, kde se vyvíjí na jednotlivé body menší tlak.


↑ Nahoru